f t
uploading

apk formatı nasıl tar.gz'e dönüştürülür?

 1. apk dosyasını seçmek için iki seçeceğiniz var:
 2. "TAR.GZ'e Dönüştür"e tıklayın. Tamamlanması biraz zaman alacak olan dönüştürme işlemini başlatacaktır.
  tar.gz dönüşümüne başlayın
 3. Dönüştürülen TAR.GZ dosyasını yerel sürücünüze kaydetmek için "TAR.GZ Dosyasını Kaydet"e tıklayın.
  tar.gz Dosyasını Kaydet

Dropbox'taki apk dosyasını tar.gz dosyasına nasıl dönüştürebilirim?

 1. apk dosyası seçici butonundaki Dropbox logosuna () tıklayın.

  Dropbox'tan Seç

 2. Dropbox dosya seçici görünecektir. İlk kullanımda ezyZip'e erişim yetkisi vermeniz gerekecek.
 3. apk dosyasını seçtikten sonra dosyanız tarayıcınıza indirilecektir ve dönüştürme işlemi başlayacaktır.
 4. Dönüştürülmüş TAR.GZ dosyasını Dropbox'a kaydetmek için "TAR.GZ Dosyasını Kaydet" butonunun altındaki "Dropbox" açılır listesine tıklayın. İlk kullanımda yetkilendirme gerekecektir. Dosya, /Apps/ezyZip klasörüne kaydedilecektir.

Hangi işletim sistemi ve tarayıcı apk'ı tar.gz'e dönüştürebilir?

ezyZip güncel bir tarayıcı çalıştırabilen tüm işletim sistemlerini desteklemektedir. Çalışması için Windows, MacOS, Linux (Örn: Ubuntu, Mint, Debian), Android, ChromeOS (Chromebook) ve iOS (iPhone, iPad & iPod Touch) ile test ettik.

Popüler veya alternatif tarayıcınızın en son sürüme yükseltildiğine emin olun (Örn: Chrome, Firefox, Opera).

Herhangi bir probleminiz varsa lütfen geribildirim formu aracılığıyla bize iletin.

ezyZip kullanarak apk'ı tar.gz'e dönüştürmek güvenli mi?

Evet. ezyZip, görevi tamamlamak için kendi bilgisayarınızın ve tarayıcınızın işlem gücünü kullanır. Hiçbir dosya verisi tarayıcınızdan ayrılmaz. Emin değil misiniz? Dönüşümü tamamlarken WiFi'nizi kapatın. İnternete herhangi bir veri yüklenmediği için çalışmaya devam edecektir.

ezyZip nedir?

ezyZip, Çevrimiçi olarak tarayıcınızda çalışan ücretsiz apk formatından tar.gz'e dönüştürme servisidir. Herhangi bir ek yazılım kurmaya gerek yok. Birçok diğer dosya dönüştürme seçeneğini desteklemektedir.

Diğer çevrimiçi dönüştürme araçlarının aksine, ezyZip sizden hiçbir zaman yükleme veya indirme yapmanızı istemez ve dosya boyutu limiti de yoktur. Yerel bir tarayıcı uygulaması gibi çalışır, böylece diğer çevrimiçi dönüştürme araçlarından çok daha hızlı çalışır. Bu şekilde tarayıcınız hiçbir veri bırakmaz ve gizliliğiniz sağlanır.

Bir APK dosyası nedir?

APK bir Android Paketi'dir ve Android işletim sistemleri için uygulamaları bir araya getirme amacıyla kullanılır. İşletim sistemi, paketin belirli bir dizin yapısını, meta verileri ve gerçek android java uygulamasını içeren dosyaları barındırmasını bekler. Dosyanın kendisi temelde bir ZIP dosyasıdır.

(Yukarıdaki) ezyZip gibi bir uygulama, WinZip veya kendi işletim sisteminizdeki standart uygulama ile çıkarılabilir (dosya ismini değiştirmeniz gerekebilir veya buradan ZIP'e dönüştürebilirsiniz).