f t
uploading

Nasıl svg dosyası ZIP'e dönüştürülür?

  1. svg dosyalarını seçmek için iki seçeneğiniz var:
  2. Dönüşümü başlatmak için "ZIP'e Dönüştür" diyin.
    ZIP'e Dönüştür
  3. svg dosya bir ZIP arşivine sıkıştırıldıktan sonra, yerel depolamanıza kaydetmek için "ZIP Dosyasını Kaydet" düğmesine basın.
    ZIP dosyasını yerel sürücüye kaydetmek için buraya tıklayın

Hangi işletim sistemi ve tarayıcı svg'ı zip'e dönüştürebilir?

ezyZip güncel bir tarayıcı çalıştırabilen tüm işletim sistemlerini desteklemektedir. Çalışması için Windows, MacOS, Linux (Örn: Ubuntu, Mint, Debian), Android, ChromeOS (Chromebook) ve iOS (iPhone, iPad & iPod Touch) ile test ettik.

Popüler veya alternatif tarayıcınızın en son sürüme yükseltildiğine emin olun (Örn: Chrome, Firefox, Opera).

Herhangi bir probleminiz varsa lütfen geribildirim formu aracılığıyla bize iletin.

ezyZip kullanarak svg'ı zip'e dönüştürmek güvenli mi?

Evet. ezyZip, görevi tamamlamak için kendi bilgisayarınızın ve tarayıcınızın işlem gücünü kullanır. Hiçbir dosya verisi tarayıcınızdan ayrılmaz. Emin değil misiniz? Dönüşümü tamamlarken WiFi'nizi kapatın. İnternete herhangi bir veri yüklenmediği için çalışmaya devam edecektir.

ezyZip nedir?

ezyZip, arşiv dosyalarını değiştirmek için ücretsiz bir dosya sıkıştırma aracıdır. Birçok dosya formatını desteklemektedir.

Diğer çevrimiçi dönüştürme araçlarının aksine, ezyZip sizden hiçbir zaman bir sunucuya dosya yüklemenizi veya indirmenizi istemez. Yerel bir tarayıcı uygulaması gibi çalışır, böylece diğer benzer çevrimiçi dönüştürme araçlarından daha hızlıdır. Hiç dosya boyutu limiti yoktur! Ayrıca bu şekilde tarayıcınız hiçbir veri bırakmaz ve gizliliğiniz sağlanır.