ezyZip basit arşiv aracı
loading

  Yanlış şifre. Tekrar deneyin!

Sıfırla
{{ file.filename }} Saving  Kaydet
CONVERT_TAR_BZ2.other-files-found
CONVERT_TAR_BZ2.no-files-found
Talimatlar aşağıda
question

Bir TAR.BZ2 dosyası nedir?

answer
Bir tar.bz2 dosya biçimi birden fazla dosya ve klasörü tek pakete toplamaya yarar. Önce dosyalar ve klasörler bir tar.bz2 dosyasına toplanır. TAR, Tape ARchive anlamına gelir ve başlangıçta verileri manyetik banda yedeklemek için kullanılan eski bir biçimdir (bilgisayar yıllarında!). Aslında verileri sıkıştırmaz.

Sonrasında tar dosyası bir bz2 dosyasına sıkıştırılır, ki böylece Burrows–Wheeler sıkıştırma algoritması kullanılır. Diğer eski sıkıştırma formatlarına göre çok daha iyi iş çıkarır fakat aynı zamanda bir o kadar da yavaştır.

Bu arşivleme yöntemi, yazılım ve diğer dosyaları paketlemek ve dağıtmak için unix / linux ortamlarında yaygın olarak kullanılır.

Bir tbz2 aynı dosya türündedir ancak farklı dosya uzantısına sahiptir.

Eğer çok daha özellikli ve daha hızlı bir çözüm arıyorsanız (Örn: veri şifreleme, görsel boyutu düşürme ve filigran, dosyalardan kişisel veri kaldırma, doc'u pdf'e çevirme, bulutta paylaşma ve daha fazlası), o zaman WinZip'in son sürümünü kaçırmayın.. WinZip'i buradan indirin
?

CONVERT_TAR_BZ2.how-to

answer
  1. CONVERT_TAR_BZ2.how-to-1
  2. CONVERT_TAR_BZ2.how-to-2
  3. CONVERT_TAR_BZ2.how-to-3
  4. Gerekirse şifreyi girin ve "Şifre belirle" yi tıklayın.
  5. CONVERT_TAR_BZ2.how-to-4
?

ezyZip hangi işletim sistemlerini ve tarayıcıları destekliyor?

answer
ezyZip güncel bir tarayıcı çalıştırabilen tüm işletim sistemlerini desteklemektedir. Çalışması için Windows, MacOS, Linux (Örn: Ubuntu, Mint, Debian), Android, ChromeOS (Chromebook) ve iOS (iPhone, iPad & iPod Touch) ile test ettik.

Popüler veya alternatif tarayıcınızın en son sürüme yükseltildiğine emin olun (Örn: Chrome, Firefox, Safari).

Herhangi bir probleminiz varsa lütfen geribildirim formu aracılığıyla bize iletin.
?

ezyZip nedir?

answer

ezyZip, eps dosyalarını TAR.BZ2 arşivinden ayıklamaya yarayan çevrimiçi ücretsiz bir araçtır. Tarayıcıda çalıştığı için ek yazılım kurmaya gerek yok. Diğer birçok dosya ayıklama ve dönüştürme seçeneklerini destekler. Diğer çevrimiçi dönüştürme araçlarının aksine, ezyZip sizden hiçbir zaman bir sunucuya dosya yüklemenizi veya indirmenizi istemez. Yerel bir tarayıcı uygulaması gibi çalışır, böylece diğer benzer çevrimiçi dönüştürme araçlarından daha hızlıdır. Hiçbir dosya boyutu limiti yoktur! Ayrıca bu şekilde tarayıcınız hiçbir veri bırakmaz ve gizliliğiniz sağlanır.