ezyZip basit arşiv aracı
loading

  Yanlış şifre. Tekrar deneyin!

Sıfırla
{{ file.filename }} Saving  Kaydet
CONVERT_TAR_XZ.other-files-found
CONVERT_TAR_XZ.no-files-found
Talimatlar aşağıda
question

Bir tar.xz dosyası nedir?

answer
Bir tar.xz temel olarak tek pakete toplanmış iki farklı dosyadır. İlki tar dosyası(bazen tarball olarak bahsedilir), Tek bir pakete toplanmış dosyalar ve klasörler koleksiyonudur. Sonrasında tar dosyası bir xz dosyasına toplanır, ki böylece LZMA2 sıkıştırma algoriması kullanılır.

Dosya formatı genellikle unix / linux ortamlarındaki dosyaları ve yazılım paketlerini yedeklemek ve dağıtmak için kullanılır. Tar.gz formatının güncel versiyonudur.

Bir .txz dosyası aynısıdır fakat farklı bir dosya uzantısı kullanır.
Eğer çok daha özellikli ve daha hızlı bir çözüm arıyorsanız (Örn: veri şifreleme, görsel boyutu düşürme ve filigran, dosyalardan kişisel veri kaldırma, doc'u pdf'e çevirme, bulutta paylaşma ve daha fazlası), o zaman WinZip'in son sürümünü kaçırmayın.. WinZip'i buradan indirin
?

CONVERT_TAR_XZ.how-to

answer
  1. CONVERT_TAR_XZ.how-to-1
  2. CONVERT_TAR_XZ.how-to-2
  3. CONVERT_TAR_XZ.how-to-3
  4. Gerekirse şifreyi girin ve "Şifre belirle" yi tıklayın.
  5. CONVERT_TAR_XZ.how-to-4
?

ezyZip hangi işletim sistemlerini ve tarayıcıları destekliyor?

answer
ezyZip güncel bir tarayıcı çalıştırabilen tüm işletim sistemlerini desteklemektedir. Çalışması için Windows, MacOS, Linux (Örn: Ubuntu, Mint, Debian), Android, ChromeOS (Chromebook) ve iOS (iPhone, iPad & iPod Touch) ile test ettik.

Popüler veya alternatif tarayıcınızın en son sürüme yükseltildiğine emin olun (Örn: Chrome, Firefox, Safari).

Herhangi bir probleminiz varsa lütfen geribildirim formu aracılığıyla bize iletin.
?

ezyZip nedir?

answer

ezyZip, cda dosyalarını TAR.XZ arşivinden ayıklamaya yarayan çevrimiçi ücretsiz bir araçtır. Tarayıcıda çalıştığı için ek yazılım kurmaya gerek yok. Diğer birçok dosya ayıklama ve dönüştürme seçeneklerini destekler. Diğer çevrimiçi dönüştürme araçlarının aksine, ezyZip sizden hiçbir zaman bir sunucuya dosya yüklemenizi veya indirmenizi istemez. Yerel bir tarayıcı uygulaması gibi çalışır, böylece diğer benzer çevrimiçi dönüştürme araçlarından daha hızlıdır. Hiçbir dosya boyutu limiti yoktur! Ayrıca bu şekilde tarayıcınız hiçbir veri bırakmaz ve gizliliğiniz sağlanır.