ezyZip basit arşiv aracı
loading

  Yanlış şifre. Tekrar deneyin!

Saving  Kaydet  Önizle
Sıfırla
Talimatlar aşağıda
question

Zip dosyası nedir?

answer
Zip dosyası formatı, bir dosya ve dizin koleksiyonunu tek bir pakette sıkıştırmak için internette kullanılan en yaygın biçimdir.

Bir zip yardımcı programı tarafından açıldıktan sonra dosyaları ve daha fazla alt dizini içerebilecek bir dizin olarak düşünün.
Eğer çok daha özellikli ve daha hızlı bir çözüm arıyorsanız (Örn: veri şifreleme, görsel boyutu düşürme ve filigran, dosyalardan kişisel veri kaldırma, doc'u pdf'e çevirme, bulutta paylaşma ve daha fazlası), o zaman WinZip'in son sürümünü kaçırmayın.. WinZip'i buradan indirin
?

Dosyalar nasıl ayıklanır?

answer
  1. "Ayıklanacak zip dosyasını seçin" kısmının altındaki Göz At'a tıklayın (veya tarayıcınızda nasılsa).
  2. Ayıklamak istediğiniz arşivi seçin.
  3. "Ayıkla" diyin. Arşiv dosyasının içeriğini listeleyecektir.
  4. Gerekirse şifreyi girin ve "Şifre belirle" yi tıklayın.
  5. "Kaydet" tuşuna basarak dilediğiniz dosyayı yerel depolamanıza kaydedin.
  6. OPSİYONEL: Direkt olarak tarayıcınızda açmak için mavi "Önizle" düğmesine tıklayın. Bu seçenek sadece bazı dosya biçimleri için geçerlidir.

 Video talimatları

Ezriah Zippernowsky zip dosyalarını çevrimiçi ayıklamanın ne kadar kolay olduğunu gösteren eğitici bir rehber oluşturdu.
?

ezyZip hangi işletim sistemlerini ve tarayıcıları destekliyor?

answer
ezyZip güncel bir tarayıcı çalıştırabilen tüm işletim sistemlerini desteklemektedir. Çalışması için Windows, MacOS, Linux (Örn: Ubuntu, Mint, Debian), Android, ChromeOS (Chromebook) ve iOS (iPhone, iPad & iPod Touch) ile test ettik.

Popüler veya alternatif tarayıcınızın en son sürüme yükseltildiğine emin olun (Örn: Chrome, Firefox, Safari).

Herhangi bir probleminiz varsa lütfen geribildirim formu aracılığıyla bize iletin.
?

ezyZip nedir?

answer

ezyZip ücretsiz bir dosya sıkıştırma veya ayıklama aracıdır ve dosyaları tek bir arşive sıkıştırmanıza yardımcı olur. Ayrıca zip dosyalarını ayıklamayı destekler, böylece arşivlenmiş zip, zipx, 7z, rar, cab, tar, txz, tbz2, bz2, iso, lzh, deb, ve tgz dosya biçimlerini ayıklamanızı sağlar.

Diğer çevrimiçi ayıklama ve sıkıştırma araçlarının aksine, ezyZip sizden dosya yüklemenizi veya indirmenizi istemediği gibi dosya boyutu sınırı da yoktur. Yerel bir tarayıcı uygulaması gibi çalışır, böylece diğer çevrimiçi araçlardan çok daha hızlı hale gelir. Ayrıca bu şekilde tarayıcınız hiçbir veri bırakmaz ve gizliliğiniz sağlanır.

answer

Alternatif bir arşiv formatında sıkıştırma veya ayıklama mı yapmak istiyorsunuz? Aşağıya tıklayarak farklı bir arşiv formatında ayıklayın: