f t
uploading

Dosyalar nasıl ayıklanır?

 1. Zip dosyasını seçmek için iki seçeceğiniz var:
  Dosya çıkarma işlemi başlatılacaktır ve işlem tamamlandığında sıkıştırılan dosyanın içerikleri listelenecektir.

 2. "Kaydet" tuşuna basarak dilediğiniz dosyayı yerel depolamanıza kaydedin.
 3. OPSİYONEL: Direkt olarak tarayıcınızda açmak için mavi "Önizle" düğmesine tıklayın. Bu seçenek sadece bazı dosya biçimleri için geçerlidir.
  Dosyayı yerel sürücüye kaydetmek için buraya tıklayın. Bazı dosyalar tarayıcıda önizlenebilir.

Tüm dosyaları bir klasöre nasıl kaydedebilirim?

 1. "Tümünü Kaydet" e tıklayın. Tümünü Kaydet seçeneği devre dışı görülüyorsa tarayıcınız bu özelliği desteklemiyordur ya da bu özellik etkin değildir.

  Belirtilen ayarı değiştirerek Chome tarayıcıda bu özelliği etkinleştirebilirsiniz:
  chrome://flags/#native-file-system-api
  (kopyalayın ve tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın)


 2. Dosyaları çıkarmak istediğiniz bir boş klasör seçin. Lütfen dikkat: Aynı ada sahip başka dosyalarınız varsa ezyZip BUNLARI ÜZERİNE YAZACAKTIR.
 3. Klasörü seçtikten sonra tarayıcınız, klasöre erişmek için izin isteyecektir. "Dosyaları görüntüle"ye ve ardından "Değişiklikleri kaydet"e tıklayın.
 4. Daha sonra dosyalar ve alt klasörler belirttiğiniz hedefe kaydedilecektir
  Dosyalar kaydediliyor. Lütfen bekleyin...

Dropbox dosyalarımı Zip'ten nasıl çıkarabilirim?

 1. Zip dosyası seçici butonundaki Dropbox logosuna () tıklayın.

  Dropbox'tan Seç

 2. Dropbox dosya seçici görünecektir. İlk kullanımda ezyZip'e erişim yetkisi vermeniz gerekecek.
 3. Zip dosyasını seçtikten sonra dosyanız tarayıcınıza indirilecektir ve içerikler görüntülenecektir.
 4. Dosyaları Dropbox'a kaydetmek için "Kaydet" veya "Tümünü Kaydet" butonlarının altındaki "Dropbox" açılır listesine tıklayın. İlk kullanımda ezyZip için Dropbox'a yetki vermeniz gerekecektir. Dosyalarınız /Apps/ezyZip klasörüne kaydedilecektir.

  Dropbox: Kaydet

zip arşivimin içeriğini çıkarmadan önizleyebilir miyim?

Evet, ezyZip, belirli dosya türlerinin içeriğini, zip arşivlerinizde çıkarmaya gerek kalmadan görüntülemenize olanak tanıyan özel bir arşiv içeriği önizleme özelliği sunar. Bu özellik, resimler, ses, video ve belgeler dahil olmak üzere çeşitli dosya türlerini destekler ve bu dosyaların içeriğini arşivlerinizde hızlı ve rahat bir şekilde doğrulamanıza veya kontrol etmenize olanak tanır. Yapmanız gereken sadece mavi "Önizle" butonuna tıklamak.

Hangi işletim sistemi ve tarayıcı zip dosyalarını çıkarabilir?

ezyZip güncel bir tarayıcı çalıştırabilen tüm işletim sistemlerini desteklemektedir. Çalışması için Windows, MacOS, Linux (Örn: Ubuntu, Mint, Debian), Android, ChromeOS (Chromebook) ve iOS (iPhone, iPad & iPod Touch) ile test ettik.

Popüler veya alternatif tarayıcınızın en son sürüme yükseltildiğine emin olun (Örn: Chrome, Firefox, Opera).

Herhangi bir probleminiz varsa lütfen geribildirim formu aracılığıyla bize iletin.

ezyZip kullanarak zip dosyalarını çıkarmak güvenli midir?

Evet. ezyZip, görevi tamamlamak için kendi bilgisayarınızın ve tarayıcınızın işlem gücünü kullanır. Hiçbir dosya verisi tarayıcınızdan ayrılmaz. Emin değil misiniz? Dönüşümü tamamlarken WiFi'nizi kapatın. İnternete herhangi bir veri yüklenmediği için çalışmaya devam edecektir.

ezyZip nedir?

ezyZip ücretsiz bir dosya sıkıştırma veya ayıklama aracıdır ve dosyaları tek bir arşive sıkıştırmanıza yardımcı olur. Ayrıca zip dosyalarını ayıklamayı destekler, böylece arşivlenmiş zip, zipx, 7z, rar, cab, tar, txz, tbz2, bz2, iso, lzh, deb, ve tgz dosya biçimlerini ayıklamanızı sağlar.

Diğer çevrimiçi ayıklama ve sıkıştırma araçlarının aksine, ezyZip sizden dosya yüklemenizi veya indirmenizi istemediği gibi dosya boyutu sınırı da yoktur. Yerel bir tarayıcı uygulaması gibi çalışır, böylece diğer çevrimiçi araçlardan çok daha hızlı hale gelir. Ayrıca bu şekilde tarayıcınız hiçbir veri bırakmaz ve gizliliğiniz sağlanır.

Alternatif bir arşiv formatında sıkıştırma veya ayıklama mı yapmak istiyorsunuz? Aşağıya tıklayarak farklı bir arşiv formatında ayıklayın: