f t
uploading

Nasıl ZIP'ten gif formatına dönüştürülür?

 1. zip dosyasını seçmek için iki seçeceğiniz var:
  Arşivin içierisindeki GIF dosyanın listesini getirecektir.

 2. gif dosyayı tek tek seçip yerel depolamanıza kaydedebilmek için yeşil "Kaydet" düğmesine basın.
  gif dosyayı tarayıcınızda açabilmek için mavi "Önizle" düğmesine basın.

Dropbox'taki zip dosyasını gif dosyasına nasıl dönüştürebilirim?

 1. zip dosyası seçici butonundaki Dropbox logosuna () tıklayın.

  Dropbox'tan Seç

 2. Dropbox dosya seçici görünecektir. İlk kullanımda ezyZip'e erişim yetkisi vermeniz gerekecek.
 3. zip dosyasını seçtikten sonra dosyanız tarayıcınıza indirilecektir ve içerikler görüntülenecektir.
 4. gif dosyalarını Dropbox'a kaydetmek için "Kaydet" ve "Tümünü Kaydet" butonlarının altındaki "Dropbox" açılır listesine tıklayın. İlk kullanımda ezyZip için Dropbox'a yetki vermeniz gerekecektir. Dosya, /Apps/ezyZip klasörüne kaydedilecektir.

Hangi işletim sistemi ve tarayıcı gif'ı zip'e dönüştürebilir?

ezyZip güncel bir tarayıcı çalıştırabilen tüm işletim sistemlerini desteklemektedir. Çalışması için Windows, MacOS, Linux (Örn: Ubuntu, Mint, Debian), Android, ChromeOS (Chromebook) ve iOS (iPhone, iPad & iPod Touch) ile test ettik.

Popüler veya alternatif tarayıcınızın en son sürüme yükseltildiğine emin olun (Örn: Chrome, Firefox, Opera).

Herhangi bir probleminiz varsa lütfen geribildirim formu aracılığıyla bize iletin.

ezyZip kullanarak zip'ı gif'e dönüştürmek güvenli mi?

Evet. ezyZip, görevi tamamlamak için kendi bilgisayarınızın ve tarayıcınızın işlem gücünü kullanır. Hiçbir dosya verisi tarayıcınızdan ayrılmaz. Emin değil misiniz? Dönüşümü tamamlarken WiFi'nizi kapatın. İnternete herhangi bir veri yüklenmediği için çalışmaya devam edecektir.

ezyZip nedir?

ezyZip, gif dosyalarını ZIP arşivinden ayıklamanızı sağlayan çevrimiçi ücretsiz bir araçtır. Tarayıcıda çalıştığı için ek yazılım kurmaya gerek yok. Diğer birçok dosya ayıklama ve dönüştürme seçeneklerini desteklemektedir.

Diğer çevrimiçi dönüştürme araçlarının aksine, ezyZip sizden hiçbir zaman bir sunucuya dosya yüklemenizi veya indirmenizi istemez. Yerel bir tarayıcı uygulaması gibi çalışır, böylece diğer benzer çevrimiçi dönüştürme araçlarından daha hızlıdır. Hiçbir dosya boyutu limiti yoktur! Ayrıca bu şekilde tarayıcınız hiçbir veri bırakmaz ve gizliliğiniz sağlanır.

Bir gif dosyası nedir?

GIF dosya formatı görüntü verilerini kapsüllemek için kullanılır ve ilk olarak CompuServe tarafından geliştirilmiştir. Piksellerdeki değişiklikleri tespit etmek için kayıpsız bir sıkıştırma formatı kullanır ve katmanları/animasyonları destekler. Biçimin çok sınırlı bir renk paleti vardır ve genellikle daha fazla ayrıntı gerektiren görüntülerde kullanılması önerilmez.