ezyZip basit arşiv aracı
loading

  Yanlış şifre. Tekrar deneyin!

Sıfırla
{{ file.filename }} Saving  Kaydet
Bu ZIP arşivi diğer dosyaları da barındırıyor. Bu dosyaları çok amaçlı ZIP dosya ayıklayıcısı ile açabilirsiniz.
Hiçbir xml dosya bulunamadı.

Ancak, bu ZIP arşivi içerisinde diğer dosyaları barındırıyor. Bu dosyaları çok amaçlı ZIP dosya ayıklayıcısı ile açabilirsiniz.
Talimatlar aşağıda
question

Zip dosyası nedir?

answer
Zip dosyası formatı, bir dosya ve dizin koleksiyonunu tek bir pakette sıkıştırmak için internette kullanılan en yaygın biçimdir.

Bir zip yardımcı programı tarafından açıldıktan sonra dosyaları ve daha fazla alt dizini içerebilecek bir dizin olarak düşünün.
Eğer çok daha özellikli ve daha hızlı bir çözüm arıyorsanız (Örn: veri şifreleme, görsel boyutu düşürme ve filigran, dosyalardan kişisel veri kaldırma, doc'u pdf'e çevirme, bulutta paylaşma ve daha fazlası), o zaman WinZip'in son sürümünü kaçırmayın.. WinZip'i buradan indirin
?

Nasıl ZIP'ten xml formatına dönüştürülür?

answer
  1. "Dönüştürülecek ZIP dosyasını seçin" kısmının altındaki Göz At'a tıklayın (veya tarayıcınızda her nasılsa).
  2. Dönüştürmek istediğiniz dosyaları seçin.
  3. "xml formatına dönüştür" diyin. Arşivin içierisindeki xml dosyanın listesini getirecektir.
  4. Gerekirse şifreyi girin ve "Şifre belirle" yi tıklayın.
  5. xml dosyayı tek tek seçip yerel depolamanıza kaydedebilmek için yeşil "Kaydet" düğmesine basın.
?

Bir xml dosyası nedir?

answer
XML bir biçimlendirme dilidir (HTML gibi) ve verileri belirli etiketleri kullanarak yapılandırılmış bir biçimde saklamanızı sağlar. HTML'den farklı olarak, kullanıcılar kullanmak istedikleri kendi etiketlerini belirleyebilir ve kendi veri bütünlüğü kurallarını bir DTD dosyasıyla ayarlayabilirler.
?

ezyZip hangi işletim sistemlerini ve tarayıcıları destekliyor?

answer
ezyZip güncel bir tarayıcı çalıştırabilen tüm işletim sistemlerini desteklemektedir. Çalışması için Windows, MacOS, Linux (Örn: Ubuntu, Mint, Debian), Android, ChromeOS (Chromebook) ve iOS (iPhone, iPad & iPod Touch) ile test ettik.

Popüler veya alternatif tarayıcınızın en son sürüme yükseltildiğine emin olun (Örn: Chrome, Firefox, Safari).

Herhangi bir probleminiz varsa lütfen geribildirim formu aracılığıyla bize iletin.
?

ezyZip nedir?

answer

ezyZip, xml dosyalarını ZIP arşivinden ayıklamanızı sağlayan çevrimiçi ücretsiz bir araçtır. Tarayıcıda çalıştığı için ek yazılım kurmaya gerek yok. Diğer birçok dosya ayıklama ve dönüştürme seçeneklerini desteklemektedir.

Diğer çevrimiçi dönüştürme araçlarının aksine, ezyZip sizden hiçbir zaman bir sunucuya dosya yüklemenizi veya indirmenizi istemez. Yerel bir tarayıcı uygulaması gibi çalışır, böylece diğer benzer çevrimiçi dönüştürme araçlarından daha hızlıdır. Hiçbir dosya boyutu limiti yoktur! Ayrıca bu şekilde tarayıcınız hiçbir veri bırakmaz ve gizliliğiniz sağlanır.